Krótka historia Metalliki: 99 utworów w 10 minut

/ 22 maja, 2015

Pochodzący z Grecji Paschalis Theotokis postanowił przedstawić 99 kompozycji swojej ukochanej grupy, począwszy od „Hit the Lights” z debiutanckiej płyty „Kill 'Em All” z 1983 po singiel „Lords of Summer” z 2014 roku. „Przedstawić”, bo o grze na gitarze z „Guitar Hero” raczej być nie może.

O ile do jego wokalu też można mieć zastrzeżenia, trzeba już docenić zmieniające się stroje i fryzury. Młodszych czytelników starsze stylizacje Jamesa Hetfielda mogą wydać się trochę śmieszne, ale przypominamy, że nie trafił on do naszego zestawienia 20 najdziwniejszych rockowych stylizacji.

Dlaczego Grek w ogóle podjął się takiego zadania?

Metallica zawsze była jednym z moich ulubionych zespołów wszech czasów, a James Hetfield inspiruje mnie jako wokalista / gitarzysta rytmiczny. Pomyślałem zatem, że fajnie byłoby podłubać trochę w ich liczącej ponad 30 lat karierze. Spróbowałem zbliżyć się jak najbardziej to tylko możliwe do jego wizerunku scenicznego. Miałem dużo zabawy podczas kręcenia i montażu tego MEGATEKSTOWEGO wideo. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

Obejrzyjcie i koniecznie dajcie nam znać, co o tym sądzicie. Nie zabrakło przypadkiem trochę najpopularniejszych okrzyków i wrzasków Jamesa Hetfielda?

Biorąc pod uwagę tempo tworzenia przez Metallikę nowej płyty, filmik jeszcze trochę pozostanie aktualny. 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także