Kruk – już wkrótce dwa wyjątkowe koncerty

/ 21 stycznia, 2015

Zespół Kruk zapowiedział właśnie dwa nowe koncerty promujące ich ostatni studyjny album "Before". Potwierdzone terminy to 31.01 Siemianowice Śląskie – SCK Park Tradycji oraz 7.02 Sosnowiec Maczki – Centrum Kultury.

Nie będą to jednak koncerty, do jakich Kruk przyzwyczaił już swoich fanów. Jak zapowiada Piotr Brzychcy, gitarzysta zespołu:

W ubiegłym roku zagraliśmy klubową trasę koncertową w różnych miastach na terenie całej Polski. Tym razem skupiamy się na placówkach kultury gdzie postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań aby każdy koncert był znacząco inny od poprzedniego. Wszystko to dla naszych ukochanych fanów, którzy potrafią jeździć za nami w każde miejsce nawet gdy występujemy tylko kilkadziesiąt minut. Już 31 pierwszego stycznia zagramy w Siemianowickim Centrum Kultury, a 7 lutego wystąpimy w miejscowości Sosnowiec Maczki gdzie zagramy pierwszy od kilku lat koncert akustyczny w pełnym kruczym składzie. Będą to dwa różne koncerty, a tym samym dwa odmienne oblicza Kruka. Biorąc pod uwagę fakt, że szykujemy się do kolejnego ważnego i wielkiego przedsięwzięcia nie ma wątpliwości, że będzie to także ciekawa próba sił przed tym co nastąpi.

Przypomnijmy, ostatnia jak dotąd płyta zespołu Kruk zatytułowana "Before" ukazała się 9 czerwca ubiegłego roku. Materiał wzbogacono o bonusowy krążek DVD zawierający m.in. zapis koncertu z katowickiego Spodka kiedy to Kruk poprzedzał legendarną formację Deep Purple. Poza tym znajdziemy tu wywiady, film dokumentalny a także raport ze studia.

W sieci dostępny jest teledysk "Last Second" promujący ten krążek:

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także