Bez kategorii

Książki "Tomek Beksiński. Portret prawdziwy" do wygrania…

/ 30 września, 2016

Tomek Beksiński. Dziennikarz, publicysta i tłumacz. Postać kultowa. Kim był? Jak żył? Czego pragnął? Dlaczego i jak umarł? Czy jego historia nie skrywa żadnych tajemnic? Czy rzeczywiście została opowiedziana już do końca?

Wiesław Weiss znał Tomka wystarczająco dobrze, by w poszukiwaniu prawdy o nim dotrzeć do wielu osób, które nigdy wcześniej nie wypowiadały się na jego temat publicznie. A te, które o nim mówiły, nakłonić, by powiedziały więcej oraz ujawniły nieznane świadectwa i dokumenty. Wynikiem jest książka, która odpowiada na wiele pytań dotyczących bohatera, które dotychczas pozostawały bez odpowiedzi. Pokazuje Tomka Beksińskiego, jakiego do tej pory nie znaliśmy.

Książka „Tomek Beksiński. Portret prawdziwy” miała swoją premierę 28 września. W związku z tym mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest pięć jej egzemplarzy. Jak zawsze liczymy na Waszą kreatywność i twórcze podejście do zadanego pytania:

 

Kim był dla Ciebie Tomasz Beksiński?

 

Zadanie z jednej strony proste, ale z drugiej niezwykle trudne. Swoje teksty przesyłajcie na adres konkurs@terazrock.pl w tytule wpisując „Tomasz Beksiński”. Zabawa potrwa do 7 października, natomiast w weekend ogłosmy nazwiska zwycięzców. Koniecznie w wiadomościach e-mail podajcie swoje dane (imię, nazwisko, adres korespondencyjny).

Biorąc udział w konkursie każdy uczestnik potwierdza, że zgadza się na przestrzeganie zasad zawartych w niniejszym regulaminie.

mg

KOMENTARZE