Bez kategorii

Książki "Tomek Beksiński. Portret prawdziwy" otrzymują…

/ 9 października, 2016

Tomek Beksiński. Dziennikarz, publicysta i tłumacz. Postać kultowa. Kim był? Jak żył? Czego pragnął? Dlaczego i jak umarł? Czy jego historia nie skrywa żadnych tajemnic? Czy rzeczywiście została opowiedziana już do końca?

Wiesław Weiss znał Tomka wystarczająco dobrze, by w poszukiwaniu prawdy o nim dotrzeć do wielu osób, które nigdy wcześniej nie wypowiadały się na jego temat publicznie. A te, które o nim mówiły, nakłonić, by powiedziały więcej oraz ujawniły nieznane świadectwa i dokumenty. Wynikiem jest książka, która odpowiada na wiele pytań dotyczących bohatera, które dotychczas pozostawały bez odpowiedzi. Pokazuje Tomka Beksińskiego, jakiego do tej pory nie znaliśmy.

Książka „Tomek Beksiński. Portret prawdziwy” miała swoją premierę 28 września. W związku z tym mieliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania było pięć jej egzemplarzy. Książki otrzymują:

Sławek Podziewski
Anna Narloch
Philip Anderson
Agnieszka Kalczyńska
Szymon Pigla

Nagrody wyślemy pocztą na wskazane w wiadomościach adresy korespondencyjne. Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i dziesiątki wspaniałych tekstów. 

mg

KOMENTARZE