Kwietniowy "Teraz Rock" od czwartku w kioskach

/ 30 marca, 2016

Wspomniany już Iggy Pop, który wraz z Joshem Hommem przygotował niedawno album „Pop Post Depression”, jest głównym bohaterem kwietniowego „Teraz Rocka”, co oznacza, iż temu legendarnemu już muzykowi poświęciliśmy 12-stronicową wkładkę.  Nasi redaktorzy przepytali również Litzę z Luxtorpedy na okoliczność nowej płyty zatytułowanej „MYWASWYNAS”. Muzycy z polskiego zespołu zdobią ponadto okładkę najnowszego numeru.

Zaciekawić Was powinno również zestawienie, które przygotowaliśmy, czyli „25 najbardziej widowiskowych artystów w historii rocka”. Na łamach ponadto pożegnanie Piotra Grudzińskiego, zmarłego niedawno gitarzysty zespołu Riverside, a także Keitha Emersona, który odszedł 11 marca. W dziale „Teraz Historia” napisaliśmy natomiast o zespołach Motörhead, Sepultura i Black Sabbath.

W kwietniowym „Teraz Rocku” znajdziecie oczywiście nasze stałe rubryk, jak chociażby „Przesłuchanie”, którego bohaterem jest Sebastian Riedel. Nasi redaktorzy porozmawiali także z muzykami z Kombii czy Savages, a także z Joe Bonamassą. Ponadto recenzje najnowszych wydawnictw, newsy ze świata rocka i wiele więcej!

Kwietniowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 31 marca i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także