Lamb of God przedstawia teledysk "Embers"

/ 11 sierpnia, 2016

Ostatnia płyta Lamb of God, „VII: Sturm Und Drang”, ukazała się rok temu. Grupa z  Randy Blythe’em na czele postanowiła trochę o niej przypomnieć.

W sieci pojawił się właśnie klip do kawałka z gościnnym udziałem Chino Moreno z Deftones. Historię powstania obrazu opowiada gitarzysta Mark Morton.

Dwanaście lat temu zacząłem pisać utwór, o którym od razu wiedziałem, że będzie muzycznie wyjątkowy. (…) Zacząłem pisać do niego słowa. Sztuka udawała życie. Niedługo wcześniej zakochałem się w pięknej młodej kobiecie, która w końcu została moją żoną. Chciałem wykrzyczeć, jak bardzo ją kocham, obiecywałem, że nigdy nie będzie sama. Utwór nazywał się „Walk with Me in Hell”. Nie wiedziałem, że ta quasi-poetycka prośba skierowana do mojej partnerki wkrótce się spełni.

Cztery lata później moja żona i ja znaleźliśmy się na oddziale położniczym, trzymaliśmy w rękach naszą nowo narodzoną córeczkę. (…) Złapała infekcję podczas porodu. Była bardzo, bardzo słaba i prognozy nie były dobre. Tego dnia nasza córka Madalyn Grace Morton umarła na moich rękach. Przechodziliśmy przez piekło. Życie udawało sztukę.

To wszystko znajdziecie w „Embers” Lamb of God.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także