Lambesis może posiedzieć 9 lat

/ 9 maja, 2013

Wokalista As I Lay Dying został aresztowany w ostatni wtorek w Oceanside w stanie Kalifornia po tym, gdy chciał ponoć zlecić podstawionemu funkcjonariuszowi policji zabójstwo swojej żony Meggan. Więcej na ten temat pisaliśmy wczoraj

Dziś o godzinie 13:30 czasu lokalnego (22:30 czasu polskiego) Tim Lambesis ma zostać doprowadzony do sądu. Tam usłyszy już prawdopodobnie zarzuty. Według policyjnej kartoteki muzyka oskarża się o spisek w celu popełnienia przestępstwa oraz nakłanianie do popełnienia morderstwa. Jak podają amerykańskie media, artyście grozi 9 lat więzienia. 
 
 
Pozostali muzycy As I Lay Dying napisali na oficjalnym profilu grupy w serwisie społecznościowym Facebook oświadczenie w sprawie aresztowanego kolegi. – W chwili, w której to piszemy dopiero rusza cała procedura sądowa i nie mamy więcej informacji na ten temat niż wy. Wiele pytań pozostało bez odpowiedzi, a sytuacja się wyklaruje w nadchodzących dniach i tygodniach. Będziemy Was o wszystkim informować najlepiej jak to będzie możliwe – napisali muzycy As I Lay Dying. – Nasze myśli są teraz z Timem, jego rodziną i z każdym dotkniętym tą straszną sytuacją. Jak i z naszymi fanami, których kochamy i czerpiemy od nich siłę – dodali członkowie tej amerykańskiej grupy. 

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także