Legendy rocka jesienią w Polsce

/ 17 sierpnia, 2015

Już 25 października, czyli na samym początku jesiennej ofensywy koncertowej, do Polski przyjedzie żywa legenda sceny rockowej – brytyjska grupa Deep Purple, którą wesprze zespół Ceti. Muzycy zagrają w łódzkiej Atlas Arenie. Macie ochotę na posłuchanie takich kawałków jak "Smoke on the Water" czy "Perfect Strangers"? Koniecznie musicie udać się do Łodzi! Spieszcie się z zakupem, ponieważ nie jest tajemnicą, że bilety na koncerty Deep Purple rozchodzą się w bardzo szybkim tempie (wciąż można je znaleźć w serwisie Tikeria.pl!).

Nie mniej ciekawie będzie na początku listopada w stołecznym klubie Progresja Music Zone, gdzie pojawi się inna legenda, grupa Europe. Będzie to kolejna wizyta szwedzkich mistrzów hard rocka w Polsce, ale dopiero teraz będzie okazja, żeby zapoznać się z nimi w bardziej kameralnej, klubowej atmosferze. Bilety na ten koncert są jeszcze w sprzedaży.

Lubicie utwór "Kayleigh" zespołu Marillion? Będziecie mogli go posłuchać w wykonaniu samego Fisha. Muzyk przyjeżdża do Polski w listopadzie i zagra kilka koncertów – wszystkie je łączy fakt, że będzie on wykonywał pochodzący z 1985 roku album "Misplaced Childhood" w całości. Jednym z przystanków jest warszawska Progresja. Wiemy z pierwszej ręki, że bilety na koncert Fisha rozchodzą się bardzo szybko, dlatego warto już teraz zdecydować się na zakup.

Niedawno ogłoszono przyjazd innej legendy – zespołu Uriah Heep. Muzycy przyjadą do Polski na dwa koncerty, które odbędą się kolejno w Warszawie (17.11) i Krakowie (18.11). Choć od ogłoszenia minęło niewiele czasu, wejściówki cieszą się sporym zainteresowaniem. Szczególnie, że do końca sierpnia można je kupić w wyjątkowych cenach – dostępne są między innymi na Tikeria.pl

mg | fot. Jim Rakete

KOMENTARZE

Przeczytaj także