Lemmy Kilmister i Tom Araya także w najgłośniejszym filmie niemym!

/ 4 sierpnia, 2015

Lemmy Kilmister zostanie dowódcą czołgu. Za jego sprawą rozstrzygnie się los dwóch kobiet uwięzionych podczas walki dobra ze złem. Frontman Motorhead w zapowiedzi (którą możecie zobaczyć poniżej) stawia sprawę jasno:

Jeśli to wam się to nie spodoba, pieprzcie się.

W filmie, oprócz zapowiedzianych wcześniej Iggy’ego Popa, Henry Rollinsa i Jesse Hughesa (Eagles of Death Metal), wystąpi jeszcze Tom Araya ze Slayera. Reżyser „Gutterdämmerrung” Bjorn Tagemose tajemniczo opowiada o udziale tego ostatniego:

Przyniesie światło z prawdziwie pierwotną siłą.

Zobaczcie obu świeżo upieczonych aktorów ze świata metalu w krótkim wideo.

Gutterdämmerrung”, według zapowiedzi jego twórców ma być najgłośniejszym filmem niemym na świecie. Zamiast jednego pianisty akompaniującego obrazom soundtrack przygotuje rockowa grupa z prawdziwego zdarzenia.

W filmie zobaczymy świat, w którym Bóg w ramach kary za grzechy zabrał ludziom gitary. Znudzony anioł o imieniu Vicious (Iggy Pop) oddaje im ten instrument. Misją nawiedzonego księdza (Henry Rollins) jest natomiast jej zniszczenie.

Więcej informacji o filmie znajdziecie na stronie gutterdammerung.com. Podobno właśnie ujawnieni muzycy to jeszcze nie koniec!

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także