Lenny Kravitz złapał dodatkową fuchę

/ 13 maja, 2015

Lenny Kravitz o wystawienie cierpliwości obsługi na próbę został poproszony przez swojego przyjaciela i właściciela Edition Hotel przy Madison Avenue, Iana Schragera.

Muzyk przez jakiś czas mieszkał za darmo w apartamencie, w którym spędzenie jednej nocy zwykłych śmiertelników kosztować będzie 8 tys. dolarów. Na każde jego zawołanie był cały personel, czyli w sumie jakieś 300 osób, tej o to wieży:

Trzeba przyznać, że w nowej roli artysta sprawił się naprawdę nieźle. Jak donosi magazyn „Page Six”, Lenny Kravitz zaglądał w każdy kąt nowego miejsca na mapie turystycznej Nowego Jorku i nie miał wyrzutów sumienia, gdy fatygował kucharzy i zamawiał jedzenie w godzinach, w których restauracja normalnie będzie zamknięta.

Sielanka jednak musiała się kiedyś skończyć. W zabytkowym budynku The Metropolitan Life Insurance Company z 1909 roku niedawno odbyło się afterparty po premierze filmu „Avengers: Age of Ultron”. Oficjalne otwarcie nowojorskiego hotelu miało miejsce wkrótce potem – 12 maja 2015 roku. Lenny Kravitz musiał się wynieść.

Na razie nie wiemy, czy właściciel planuje rozbudowę hotelowej sieci. Kto wie, może za jakiś czas muzyk dzięki znajomościom znów będzie mógł pomieszkać sobie w luksusie za darmo? Oczywiście pomiędzy kolejnymi koncertami… 8 sierpnia 2015 roku Lenny Kravitz zagra w Polsce. Ian Schrager nie ma w Trójmieście (a przynajmniej nic o tym nie wiemy) żadnej nieruchomości. Artysta będzie musiał poszukać sobie innego lokum.

ud | fot. Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0

KOMENTARZE

Przeczytaj także