Leonard Cohen przyjedzie do Polski

/ 25 lutego, 2013

Witany z olbrzymim entuzjazmem na całym świecie, genialny kanadyjski artysta Leonard Cohen, wystąpi na jedynym koncercie w Polsce, który odbędzie się w 19 lipca w Atlas Arena w Łodzi.

Po trwającej prawie sześć dekad karierze, podczas której występował w wypełnionych po brzegi salach w najodleglejszych zakątkach świata, pisarz, poeta, trubadur i niezmiernie wpływowy artysta, po raz kolejny udowadnia, że w każdym miejscu na naszej planecie fani wciąż czekają na jego koncerty. Od momentu zakończenia piętnastoletniej przerwy w występach na żywo i powrotu na scenę w 2008 roku, Leonard Cohen wciąż pokazuje, że nie stracił ani odrobiny energii, a jego najnowsze występy bez wątpienia przejdą do historii jako jedne z najważniejszych wydarzeń w dziejach muzyki.

„Nie ma drugiego takiego artysty, który potrafiłby uwodzić publiczność, jak Leonard Cohen. Kiedyś cieszyłby się reputacją twórcy zdolnego uwieść każdą kobietę, dziś, w wieku 78 lat wykorzystuje swój talent ku innym celom, rzucając do swych stóp publiczność na całym świecie” – napisano w Financial Times.

Cohen to bez wątpienia największy pieśniarz naszych czasów. W dniu przyjęcia go do Rock’n’Rollowego Hall of Fame, mogliśmy usłyszeć słowa Lou Reeda, który powiedział: „nie ulega najmniejszym wątpliwościom, że mamy do czynienia z najważniejszym i najbardziej wpływowym współczesnym piosenkarzem, postacią, której twórczość zyskała z czasem niespotykaną głębię i tajemniczość.”

Powrót Cohena do Polski to prawdziwe wydarzenie dla wszystkich fanów kanadyjskiego barda, jedyna okazja by zobaczyć to poruszające, wywołujące olbrzymie emocje i wzruszenie, widowisko.

Bilety do nabycia w: Centrum Biletów Atlas Areny oraz na www.paradam.pl, Ticketportal.pl, ticketpro.pl i w sieci salonów Empik w cenie od 115 do 365 złotych.

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także