Lipcowy Teraz Rock już w sprzedaży!

/ 25 czerwca, 2014

Nowego Teraz Rocka znajdziecie w kioskach w całej Polsce, możecie go również dobyć drogą internetową – zwolenników wersji papierowej odsyłamy do naszego SKLEPU INTERNETOWEGO, edycja cyfrowa czeka natomiast w e-KIOSKU.

Lipcowy numer Teraz Rocka powinien trafić w Wasze gusta. W ubiegłym miesiącu przesłaliście do nas wiele pozytywnych opinii na temat nowej odsłony naszego pisma, dlatego w tym zachowaliśmy wszystkie wprowadzone wówczas zmiany. Ta najbardziej interesująca i jednocześnie ta, która najbardziej Wam się spodobała to "Teraz Historia". W naszym nowym dodatku wspomnieliśmy między innymi o zespołach Queen i The Strangles.

Niezmiennie natomiast przygotowaliśmy wkładkę poświęconą jednemu konkretnemu wykonawcy. Tym razem zdecydowaliśmy, że aż dziesięć stron poświęcimy grupie Anathema.

Jak zwykle nie zabrakło wywiadów. Przepytaliśmy muzyków z Nazareth, Manowar, Dżem, Steel Panther czy Kruk.

Na naszych łamach znajdziecie również dziesiątki recenzjirelacje z koncertówwiadomości ze świata muzyki rockowej i stałe rubryki, jak TechnokracjaTeraz Live (dawne Live Dates), Follow My Dream, Felietony czy Przesłuchanie

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także