Lipcowy "Teraz Rock" już w sprzedaży

/ 29 czerwca, 2016

Dziś do kiosków w całej Polsce trafił nowy numer naszego pisma! Można go również znaleźć w naszym sklepie internetowym oraz, to dla fanów wydania elektronicznego, e-Kiosku. Kto zainteresował nas w tym miesiącu?

Bohaterem wkładki w lipcowym „Teraz Rocku” nie bez powodu została formacja Red Hot Chili Peppers – nie dość, że niedawno opublikowali album zatytułowany „The Getaway”, to niedługo przyjadą do Polski w związku z Open’er Festival 2016. To doskonały moment, żeby opowiedzieć o ich muzycznych dokonaniach na dwunastu wyjątkowych stronach!

To jednak dopiero początek, a ciekawie przedstawia się również nasz dział z wywiadami. Na pytania naszych redaktorów odpowiedzieli muzycy z takich zespołów jak Biffy ClyroPerfectKatIraNowe Sytuacje, czy słynny Sixto Rodriguez. W przypadku artykułów postawiliśmy na absolutną klasykę – w lipcowym „Teraz Rocku” znajdziecie teksty o RadioheadU2Iron Maiden czy Black Sabbath.

Ponieważ sezon koncertowy w pełni, na naszych łamach nie mogło zabraknąć relacji z najważniejszych festiwali i koncertów. Nasi ludzie zobaczyli i opisami Orange Warsaw Festival i Power Festival, a także koncerty PendragonPublic Image Ltd.GhostGojira czy Circle II Circle.

Ponadto w numerze znajdziecie wiadomości ze świata rocka, recenzje najnowszych wydawnictw i wiele więcej.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także