Lipcowy "Teraz Rock" od środy w kioskach

/ 27 czerwca, 2016

Bohaterem wkładki w lipcowym „Teraz Rocku” nie bez powodu została formacja Red Hot Chili Peppers – nie dość, że niedawno opublikowali album zatytułowany „The Getaway”, to niedługo przyjadą do Polski w związku z Open’er Festival 2016. To doskonały moment, żeby opowiedzieć o ich muzycznych dokonaniach na dwunastu wyjątkowych stronach!

To jednak dopiero początek, a ciekawie przedstawia się również nasz dział z wywiadami. Na pytania naszych redaktorów odpowiedzieli muzycy z takich zespołów jak Biffy Clyro, Perfect, Kat, Ira, Nowe Sytuacje, czy słynny Sixto Rodriguez. W przypadku artykułów postawiliśmy na absolutną klasykę – w lipcowym „Teraz Rocku” znajdziecie teksty o Radiohead, U2, Iron Maiden czy Black Sabbath.

Ponieważ sezon koncertowy w pełni, na naszych łamach nie mogło zabraknąć relacji z najważniejszych festiwali i koncertów. Nasi ludzie zobaczyli i opisami Orange Warsaw Festival i Power Festival, a także koncerty Pendragon, Public Image Ltd., Ghost, Gojira czy Circle II Circle. Ponadto w numerze znajdziecie wiadomości ze świata rocka, recenzje najnowszych wydawnictw i wiele więcej.

Lipcowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 29 czerwca i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także