Lipcowy "Teraz Rock" od wtorku w sprzedaży

/ 24 czerwca, 2015

Odpowiedzią na najczęściej zadawane przez Was pytanie jest "Free". To właśnie temu zasłużonemu zespołowi poświęciliśmy aż 12 stron naszej comiesięcznej wkładki. Na szczególne wyróżnienie zasłużyli również panowie z AC/DC, którzy już pod koniec lipca pojawią się na Stadionie Narodowym – z tej okazji stworzyliśmy zestawienie "25 najbardziej piorunujących utworów".

Nie powinni być również zawiedzeni ci, którzy czekają na interesujące wywiady – w tym miesiącu przepytaliśmy między innymi muzyków z grup Lindemann, Hey, Luxtorpeda, Camel, Cradle of Filth i Satyricon. Jeśli natomiast chodzi o artykuły, zdecydowaliśmy się na klasykę, dlatego będzie mogli przeczytać o The Who, Marillion i Santanie.

Zgodnie z tradycją nasi redaktorzy odwiedzili w ostatnim miesiącu wiele odbywających się w Polsce koncertów – w lipcowym "Teraz Rocku" znajdziecie relacje z Impact Festivalu, Faith No More, Limp Bizkit, Rise Against, Blind Guardian czy Def Leppard. Ponadto nie zabraknie wiadomości ze swiata muzyki i recenzji najnowszych wydawnictw – albumów, DVD i książek poświęconych muzyce rockowej.

Okładka lipcowego "Teraz Rocka":

Nowy numer pojawi się w sprzedaży 30 czerwca. Będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym oraz e-Kiosku. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także