Listopad 2015 – które koncerty wybrać?

/ 2 listopada, 2015

Na początku miesiąca, bo już 3 listopada, w stołecznym klubie Progresja Music Zone pojawi się żywa legenda rocka, grupa Europe. Jest to wydarzenie o tyle wyjątkowe, że muzycy ze Szwecji nie grali w Polsce zbyt wielu klubowych koncertów. Już 9 listopada natomiast kolejna gwiazda światowego formatu – dowodzona przez Dave’a Grohla grupa Foo Fighters pojawi się w krakowskiej Tauron Arenie.

Również w listopadzie swoją mini trasę po Polsce rozpoczyna Fish, który między innymi zagra w Warszawie – ten koncert 9 listopada, a w sprzedaży wciąż dostępne są bilety. Kolejny wykonawca, o którym koniecznie musimy wspomnieć, to Cradle of Filth. Brytyjczycy zagrają tylko jeden koncert, który odbędzie się w katowickim Mega Clubie, a to już 12 listopada (kup bilet).

Dzień później polecamy wybrać się do wrocławskiego Starego Klasztoru, gdzie w związku ze swoim 30-leciem pojawi się Sepultura. Następny przystanek to rock w klasycznym wydaniu, czyli Uriah Heep. Ta legenda pojawi się 17 listopada w Warszawie (kup bilet) i dzień później w Krakowie (kup bilet).

Chyba największym muzycznym wydarzeniem listopada jest przyjazd legendarnego Slasha, którego w czasie koncertu wspomogą Myles Kennedy i muzycy z The Conspirators. Ten koncert, na który wciąż dostępne są bilety, 20 listopada w łódzkiej Atlas Arenie. Na koniec zostawiliśmy koncert Eagles of Death Metal, który odbędzie się 28 listopada w Katowicach (kup bilet).

Więcej szczegółów na temat zbliżających się wydarzeń muzycznych znajdziecie w naszym internetowym "Kalendarium" oraz dziale "Teraz Live", który znalazł się w listopadowym wydaniu naszego pisma.

Natomiast bilety, nie tylko na koncerty z tego miesiąca, znajdziecie u naszego patrona – w serwisie Tikeria.pl.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także