Listopadowy Teraz Rock od środy w sprzedaży

/ 25 października, 2014

Miesiąc powoli się kończy, co oznacza, że już niedługo w kioskach pojawi się listopadowy Teraz Rock. W tym numerze pisma dziesięć stron poświęciliśmy legendarnemu rockowemu trio, które znacie pod nazwą Grand Funk Railroad. Jednak wkładka poświęcona amerykańskiemu zespołowi to dopiero początek niespodzianek…

Zgodnie z tradycją, wiele miejsca poświęciliśmy na wywiady z polskimi i zagranicznymi gwiazdami rocka. Tym razem nasi dziennikarze przepytali muzyków z takich zespołów jak: Foo Fighters, Machine Head, Muchy, Osada Vida czy Exodus. Na naszych łamach pojawią się również Paweł Kukiz, Gerard Way i George Ezra. Oczywiście przepytanych wykonawców jest znacznie więcej.

Przejdźmy jednak do artykułów, które poświęciliśmy Royal Blood, Trzynasta w samo południe, Kate Bush, The Beatles, T.Love, a także Led Zeppelin. Na naszych łamach pojawią się również znane działy: "Teraz Historia", "Demontaż", "Follow My Dream" i "Kower story".

Przypominamy jednocześnie, że wraz z publikacją listopadowego Teraz Rocka, wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie spotkanie ze Slashem (więcej szczegółów na temat zabawy POD TYM ADRESEM).

Wszystko to i wiele więcej znajdziecie w listopadowym Teraz Rocku, który do sprzedaży trafi już 29 października. Zgodnie z tradycją najnowszy numer będzie można kupić również drogą internetową, do czego szczerze zachęcamy. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także