Listopadowy "Teraz Rock" już w sprzedaży

/ 28 października, 2015

Z okładki listopadowego „Teraz Rocka” wita Was Jeff Lynne, twórca legendarnej grupy Electric Light Orchestra. Nie jest to przypadek, ponieważ na dalszych stronach pisma znajdziecie wywiad przeprowadzony przez Wiesława Weissa z tym właśnie muzykiem.

Pismo trafiło już do sprzedaży – dostępne jest w kioskach w całej Polsce, naszym sklepie internetowym i e-Kiosku.

Kolejną gwiazdą nowego numeru jest zespół TSA – poświęciliśmy mu kilkunastostronicową wkładkę, w której nie tylko zrecenzowaliśmy wszystkie płyty grupy, ale także opisaliśmy jej ciekawą historię i dodaliśmy kilka niezwykle interesujących informacji, o których na pewno wcześniej nie słyszeliście!

Ponadto w numerze wiele wywiadów – między innymi z muzykami z Children of Bodom, SBB, Five Finger Death Punch, Killing Joke, Saxon, Kruk czy A-ha. Nasi redaktorzy porozmawiali również z Piotrem Roguckim. Na łamach pojawiło się kilka ciekawych artykułów poświęconych chociażby Slashowi i grupie Scorpions. Zgodnie z tradycją, w numerze znajdziecie liczne recenzje płyt, wydawnictw koncertowych i książek.

Na końcu natomiast jak zawsze pojawił się dodatek „Teraz Historia” – w listopadzie poświęcony grupom Black Sabbath, Deep Purple i Slipknot.

Zapraszamy do kiosków!

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także