Listopadowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

/ 23 października, 2016

Przede wszystkim Kult, któremu poświęciliśmy sporo miejsca w nowym numerze pisma. O nowej płycie zatytułowanej „Wstyd” opowiedział nam lider zespołu, Kazik Staszewski, bohater okładki. Wkładkę, tym razem 10-stronicową, poświęciliśmy natomiast niemieckiej legendzie muzyki elektronicznej, grupie Kraftwerk.

Poza muzykiem Kultu nasi dziennikarze przepytali również członków takich zespołów jak Nightwish, T.Love, Vader, Perfect, Alter Bridge, Ghost czy Suicidal Tendencies. W listopadowym „Teraz Rocku” znajdziecie też wywiady ze Steve’em Harrisem, Rayem Wilsonem i Johnem Wesleyem. Jednak nie tylko wywiadami nowy numer stoi, ponieważ znajdziecie w nim również artykuły o Led Zeppelin, King Crimson, Marilynie Mansonie i Iron Maiden.

Lato już za nami, dlatego koncertów jest nieco mniej, ale w najnowszym numerze postaraliśmy się o prawdziwe petardy – nasi dziennikarze obejrzeli i opisali występy takich wykonawców jak AC/DC, PJ Harvey, Behemoth, New Model Army i Steel Panther.

Listopadowy „Teraz Rock” trafi do sprzedaży 26 października i będzie dostępny w kioskach w całej Polsce, w naszym sklepie internetowym oraz – to dla miłośników wersji elektronicznej – w e-Kiosku.  

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także