Luxtorpeda udostępnia trzy kolejne utwory

/ 17 marca, 2014

Do premiery płyty o oryginalnym tytule "A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki" pozostało jeszcze kilkanaście dni (ukaże się 1 kwietnia), ale mimo to fani mogą czuć się usatysfakcjonowani, ponieważ zespół Luxtorpeda obiecał – i konsekwentnie słowa dotrzymuje – że udostępni wszystkie utwory przedpremierowo.

Do tej pory w nasze ręce trafiło w sumie pięć kawałków: "Mambałaga", "Ostatni", "JUZUTNUKU", "Hipokrytes" i "Pusta Studnia". Ostatnie dni natomiast przyniosły trzy kolejne utwory, a oto one:

"Samotna":

"Nieobecny nieznajomy":

"Cały cyrk":

Ponieważ album "A morał tej historii mógłby być taki, mimo, że cukrowe, to jednak buraki" ma w sumie trzynaście kompozycji, w najbliższych dniach należy spodziewać się kolejnych przedpremierowych udostępnień. Najlepiej śledzić oficjalny profil zespołu Luxtorpeda w serwisie YouTube.

Obszerny wywiad z Robertem "Litzą" Friedrichem znajdziecie w najnowszym, marcowym wydaniu Teraz Rocka. Muzyk na naszych łamach sporo mówił o nowej płycie:

Nasze płyty są zawsze autorentgenem. Nigdy nie śpiewamy o kimś, zawsze o sobie. Z ręką na sercu śpiewam: jestem Hipokrytes. Nie jesteśmy już młodzieżą, ale dojrzałymi ludźmi zdolnymi do autorefleksji. 

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także