Machine Head na trzech koncertach w Polsce!

/ 15 kwietnia, 2015

Agencje Go Ahead, Knock Out Productions i P.W. Events zapraszają na polską odsłonę trasy koncertowej grupy Machine Head. Zespół przyjedzie do naszego kraju na trzy koncerty i wystąpi 13 września w Gdańsku (B90), 14 września w Warszawie (Progresja) i 15 września w Krakowie (Fabryka). Będą to wyjątkowe koncerty cyklu "An Evening With Machine Head". Zespół przygotowuje na tę okazję specjalny, przekrojowy set, na który złożą się największe przeboje grupy.

Machine Head to grupa, która powstała na początku lat 90. w Oakland, w Kalifornii, z inicjatywy Robba Flynna i Adama Duce'a. Już debiutancki krążek zespołu, "Burn My Eyes", odniósł spory sukces przede wszystkim w Europie. Kolejne albumy ("The More Things Change…", "The Burning Red", "Supercharger", "Through the Ashes of Empires", "The Blackening", "Unto the Locust") przyniosły muzykom rozgłos na całym świecie.

W ubiegłym roku premierę miało kolejne wydawnictwo. "Bloodstone & Diamonds" to ósmy krążek ekipy Robba Flynna, który zachwycił recenzentów i fanów grupy na całym świecie.

mg

KOMENTARZE
Tagi:

Przeczytaj także