Malcolm Young nie wróci do AC/DC?

/ 6 sierpnia, 2014

Mimo że ostatnio wiele mówiło się o zespole AC/DC, nadal nie wiemy najważniejszego – czy Malcolm Young kiedykolwiek wróci do słynnej australijskiej grupy? Z naszych informacji wynika, że miał udar mózgu. To sprawa niezwykle poważna, po której trudno wrócić do pełnej sprawności. Dlatego właśnie przyszłość muzyka jest tak niepewna…

W niedawny wywiadzie Brian Johnson mówił, że Malcolm dzielnie walczy w szpitalu, ale przed nim jeszcze długa droga. Jak natomiast sugeruje Jesse Fink, autor książki "The Youngs: The Brothers Who Build AC/DC", Malcolm już nigdy nie wróci do zespołu:

Nie spodziewam się, że kiedykolwiek zobaczę Malcolma z zespołem. Wydaje mi się, że jedyne co możemy teraz zrobić, to mieć nadzieję, że dojdzie do siebie. Należy jednocześnie założyć, że nowym członkiem zespołu jest od teraz Stevie Young.

Zespół nie tylko przygotował nowy album, ale również zamierza wyruszyć w trasę koncertową, która miałaby objąć kilka kontynentów. Jeszcze nie znamy szczegółów związanych z tym tournée, ale wydaje się, iż jest to informacja pewna.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także