Manowar dziękuje fanom

/ 19 czerwca, 2013
 
Nowe wydawnictwo firmowane przez Manowar pojawi się w sprzedaży 16 sierpnia tego roku. W dystrybucji cyfrowej płyta będzie dostępna wcześniej – w serwisie iTunes będzie miała swoją premierę 9 lipca. 
 
Na nowym minialbumie, zatytułowanym "The Lord Of Steel Live" znajdą się piosenki zagrane podczas koncertów w Czechach, Finlandii, Niemczech, Włoszech, Rosji i Szwecji. Na płycie znajdą się następujące utwory: "El Gringo", "Expendable", "Hail, Kill And Die", "Manowarriors", "The Lord Of Steel" i "Thunder In The Sky".
 
Joey DeMaio, basista Manowar napisał na oficjalnym profilu grupy kilka zdań o nowym minialbumie:
 
Od pierwszego występu w Saragosie po ostatniego w Jekaterynburgu "The Lord Of Stell Tour" było wspaniałym doświadczeniem. Wykonywanie nowych utworów po raz pierwszy przed publicznością jest ostatecznym testem mocy utworów łączącą się z jedynymi osobami dla których ma to znaczenie. Nasi fani byli totalnie szaleni, co słychać na nowym minialbumie. "The Lord Of Stell Tour" jest podziękowaniem dla fanów, które na zawsze uwieczni naszą trasę i tych, którzy wzięli w niej udział. 
 
Nowe wydawnictwo zostanie poddane miksowi i masteringowi w należącym do muzyków Manowar studiu nagraniowym Hell and Haus Wahnfried. Za całość prac odpowiedzialny będzie Joey DeMaio i od wielu lat pracujący z Manowar inżynier dźwięku Dirk Kloiber. 

pg

KOMENTARZE

Przeczytaj także