Manowar przekłada trasę i bierze się za nowy album

/ 6 września, 2014

Muzycy z zespołu Manowar przekazali swoim fanom dwie wiadomości – jedną dobrą, drugą złą. Dobra to ta, iż zdecydowali się wejść do studia nagraniowego, żeby przygotować kolejny, dwunasty już w swoim dorobku album długogrający; zła natomiast – to dla fanów w Stanach Zjednoczonych – dotyczy trasy koncertowej, którą mieli w planie zrealizować w listopadzie tego roku, ale w związku z chęcią tworzenia nowego materiału zostali zmuszeni do jej przełożenia na późniejszy termin.

Ostatnim krążkiem muzyków z Manowar, który zawierał tylko premierowy materiał, był "The Lords of Steel", który pojawił się w 2012 roku. W tym roku natomiast pojawiła się płyta z nowymi wersjami starych przebojów, czyli "Kings of Metal MMXIV". Amerykański zespół nie tak dawno skończył trasę koncertową po Starym Kontynencie, podczas której w końcu pojawił się w naszym kraju – dokładnie 17 maja w Katowicach.

W niedawnym wywiadzie, którego naszemu pismu udzielił Joey DeMaio, mogliśmy przeczytać między innymi, dlaczego muzycy Manowar są "królami metalu" (więcej TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także