Marcowy "Teraz Rock" od środy w sprzedaży

/ 22 lutego, 2015

W pierwszym rzędzie odpowiemy na zadawane przez Was najczęściej pytanie – "kto we wkładce?". Zdecydowaliśmy, że to odpowiedni moment, żeby pochylić się nad twórczością zespołu Black Label Society, któremu poświęciliśmy dwanaście stron. Nie dość, że Zakk Wylde z zespołem zagrają u nas dwa koncerty w marcu, to dodatkowo będą jedną z gwiazd Przystanku Woodstock. Wybór zatem w pełni uzasadniony!

Sporo miejsca poświęciliśmy też grupie Scorpions, która publikuje nowy album i także pojawi się w Polsce – weterani sceny rockowej będą więc zdobić marcową okładkę, a ponadto przeprowadziliśmy z  nimi obszerny wywiad. Porozmawialiśmy też z muzykami z Europe, Perfect, Halestorm, Lao Che, Venom czy Against Me.

Wśród artykułów coś dla siebie znajdą fani muzyki blackmetalowej, a także Archive, Led Zeppelin, Tangerine Dream czy UFO. Nie zabrakło także relacji z koncertów – nasi redaktorzy pojawili się na występach: Sabaton, Lordi, Epica, Gerarda Waya, Collage czy Ro(c)k Caritas. Ponadto w numerze wiadomości ze świata muzyki rockowej oraz liczne recenzje polskich i zagranicznych wydawnictw.

Marcowy numer trafi do sprzedaży 25 lutego – będzie go można znaleźć w kioskach w całej Polsce, a także w naszym sklepie internetowym i w e-Kiosku

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także