Mark Zuckerberg lubi słuchać Red Hot Chili Peppers

/ 21 grudnia, 2016

Mark Zuckerberg w krótkim filmie przedstawił swój najnowszy projekt. Inteligentny asystent domu Jarvis rozpoznaje gości przy bramie, sam otwiera im drzwi, na życzenie zapala i gasi światła oraz przygotowuje czyste koszulki.
 
Szef Facebooka nad tym systemem pracował ponad rok. Trochę się przy tym zmęczył – podkreśla, że tworzył go tylko w wolnym czasie. Teraz należy mu się relaks. Jak przyznaje:
 

W tym momencie przede wszystkim proszę Jarvis, by odtworzył mi trochę muzyki, i na podstawie tego, co słuchałem wcześniej, w większości wypadków podsuwa mi coś, czego chce posłuchać.

 
Okazuje się, że jest to głównie Red Hot Chili Peppers, przede wszystkim starsze utwory. Nie wiemy, czy Zuckerbergowi spodobała się także ostatnia płyta, „The Getaway” z takimi kawałkami jak „Dark Necessities”, „Go Robot”czy „Sick Love”.


Mark słucha z telefonu, a Wy już niedługo będziecie mogli posłuchać tego amerykańskiego zespołu na żywo – Red Hot Chili Peppers zagrają w Polsce 25 lipca 2017 roku.
 
Gdyby jednak bardziej zainteresował Was Jarvis, informujemy, że system elektronicznego zarządzania domem funkcjonuje na razie jedynie w rezydencji rodziny Zuckerbergów, ale już wkrótce ma się stać podstawą komercyjnego produktu Facebooka.
 

 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także