Marsi wypełniają ERGO ARENĘ

/ 10 grudnia, 2014

Oficjalna sprzedaż ruszyła w poniedziałek o godzinie 10:00. Bilety od razu zaczęły rozchodzić się jak "ciepłe bułeczki".

Już przy okazji tegorocznego koncertu w Rybniku mogliśmy pochwalić się świetnym wynikiem, ale teraz jest on jeszcze lepszy. Jeśli ktoś wybiera się na koncert, a jeszcze nie zakupił biletu powinien się pośpieszyć. Powinien to zrobić tym bardziej, że zbliżające się święta będą zapewne dla wielu dodatkowym bodźcem do tego, by zakupić bilet jako prezent pod choinkę – mówi Mateusz Pawlicki z agencji koncertowej Prestige MJM.

Polscy fani Thirty Seconds to Mars mocno zabiegali o kolejny koncert swoich ulubieńców. Organizatorzy spełnili ich prośbę i teraz nie żałują. Do 8 kwietnia jest jeszcze sporo czasu i jeśli bilety nadal będą znikały w równie szybkim tempie, to ERGO ARENA zapewne wypełni sie wówczas do ostatniego miejsca.

Znakomicie sprzedają się bilety w Trójmieście oraz na Pomorzu, co nie może dziwić z racji lokalizacji koncertu. 

Zamówienia otrzymujemy jednak ze wszystkich zakątków naszego kraju. Zakupy dokonywane są także przez osoby mieszkające poza granicami Polski  – zdradza Janusz Stefański z Prestige MJM.

Warto bowiem podkreślić, że na zakup wejściówek zdecydowali się fani Marsów między innymi ze Szwecji, Finlandii, Rosji, Litwy oraz Niemiec.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także