Maski zespołów Slipknot i Ghost – zobacz niesamowitą kolekcję

/ 7 października, 2015

AJ Good po prostu uwielbia maski. Nie tylko je kolekcjonuje – on sam je tworzy, by potem pokazywać światu w założonym przez siebie Domu Masek (w oryg. The House of Masks).

Ostatnio postanowił pochwalić się swoją kolekcją wszelkich wytworów związanych ze szwedzką grupą Ghost. Nie zabrakło nawet elementów strojów, które zespół zaprezentował niedawno, przy okazji premiery płyty „Meliora”. Zobaczyć je możecie m.in. w teledysku „Cirice” oraz w licznych wywiadach udzielanych przez Bezimiennego, np. w tym o Szatanie i kotach albo o tym, że James Hetfield z Metalliki zwykle widzi ich w bieliźnie. Twórca masek nie uniknął jednak małej wpadki… Przyznał się do niej w opisie wideo:

Kurcze, zapomniałem umieścić tam moich koszulek. A niech to. Nic nie jest na sprzedaż.

Podziwiajcie zatem, ale nie róbcie sobie zbyt wielkiego apetytu.

Oczywiście to tylko mały wycinek kolekcji AJ Good. Dużo więcej może pokazać, jeśli chodzi o ekipę z Des Moines w stanie Iowa, czyli formację Slipknot. Tutaj, podobnie jak powyżej, nie ma co liczyć na zakup którejkolwiek z masek. Prędzej zdobędziecie jakąś po zbliżającym się koncercie grupy w Polsce, który już 24 stycznia 2016 roku w Ergo Arenie na granicy Gdańska i Sopotu.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także