Maynard: Jeśli Tool nigdy już nic nie wyda, fani powinni to zaakceptować

/ 9 listopada, 2016

Tool znów został zaatakowany pytaniami o nową płytę – tym razem podczas rozmowy frontmana Maynarda Jamesa Keenana z gazetą „Wall Street Journal”. Wokalista nie ukrywa, że ma już dość.

Naprawdę kocham Led Zeppelin. Wielka szkoda, że już nic nie nagrywają. Jednak, kiedy wstaję każdego ranka, nie mam z tym żadnego problemu.

O jego miłości do Roberta Planta i kolegów mogliśmy przekonać się na przykład rok temu, gdy z okazji Halloween muzycy Toola przebrali się za Led Zeppelin. Wracając jednak do meritum: Maynard chciałby, by fani Toola mieli podobne podejście. O swojej zbyt długo już nadchodzącej płycie dodaje:

Pracujemy nad nią… Czy wyglądam na leniwą osobę, która nie chce jej dokończyć? Jeśli owoc nie jest dojrzały, nie możesz go zerwać. Nie jest gotowy, zajmuję się innymi sprawami.

Gitarzysta formacji Adam Jones podczas niedawnego spotkania z fanami przyznał, że mają materiału na dwie płyty, ale tylko pięć utworów spełnia ich standardy. Możliwe, że na dojrzenie pozostałych będziemy musieli jeszcze niemało poczekać.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także