Megadeth zagrał koncert z nowym perkusistą

/ 9 października, 2015

Gdybyśmy byli złośliwi, napisalibyśmy, że Tony Laureano przyniósł Megadeth pecha. Ich występ w stolicy Chin 6 października 2015 roku trwał tylko godzinę. No, ale wiemy już, że prawdopodobnie dlatego, że interweniowała cenzura.

Być może jednak podczas tego koncertu działy się jeszcze ciekawsze rzeczy, o których nie śnili chińscy urzędnicy. Chris Adlera, który pomagał Dave’owi Mustaine’owi nagrać 15. studyjną płytę, zatytułowaną „Dystopia”, zastąpił aktualny techniczny grupy. Czy to zmiana na stałe?

 

 

Perkusistę Lamb of God z pewnością będzie można jeszcze zobaczyć z Megadeth na żywo, ale nigdy nikt nie potwierdził, że dołączył on do zespołu na dobre. Tony Laureano w razie potrzeby jest gotowy przejąć na jakiś czas jego posadę. Chris Adler bardzo go chwali:

Ich techniczny, Tony, jest fantastycznym bębniarzem. Grał przez chwilę w Dimmu. Superutalentowany człowiek. Sądzę, że jest w stanie popracować trochę za mnie, a i Dave by sobie tego życzył. Powiedziałem Dave’owi na początku: „Będę bardzo zajęty z Lamb of God przez następne 12-18 miesięcy i zrobię wszystko, by zagrać z tobą jak najwięcej koncertów, ale być może nadejdzie ten moment, gdy będę musiał powiedzieć, byś poczekał”. Odpowiedział, że poczeka. Sądzę, że podoba mu się praca ze mną, zobaczymy, dokąd to doprowadzi.

Tymczasem zobaczcie, jak sprawował się w zastępstwie Tony.

Nowy album Megadeth, „Dystopia”, ukaże się 22 stycznia 2016 roku. Promuje go singiel „Fatal Illusion”.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także