Megadeth zaprezentował fanom piwo "A Tout Le Monde"

/ 8 listopada, 2016

Frontman Megadeth 55. urodziny obchodził 3 września 2016 roku. Jednak promocja piętnastej studyjnej płyty zespołu zatytułowanej „Dystopia” tak go zajęła, że nie miał czasu wtedy świętować. Impreza odbyła się dopiero niedawno w Orlando na Florydzie i była połączona z premierą produkowanego w Quebecu w Kanadzie piwa À Tout Le Monde.

Piwo lało się strumieniami, ogromnego tortu urodzinowego również nie zabrakło. Zobaczcie, jak cieszył się Dave Mustaine.

Nazwa piwa nawiązuje zarówno do utworu Megadeth z płyty „Youthanasia” z 1994 roku, jak i flagowego piwa firmy Unibroue – „La Fin du Monde”. Producent obu, Jerry Vietz, opowiada:

Doceniamy smak – i wiemy, że o Megadeth można powiedzieć wiele, ale nie można nazwać ich nudnymi. Aby sprawić przyjemność im, ich fanom i koneserom proponujemy bezkompromisowe piwo z bogatymi aromatami suszonych owoców, stworzone na podstawie osobistych preferencji Dave’a.

Założyciel, gitarzysta i wokalista muzycznej grupy Dave Mustaine dodaje:

Współdzielimy pasję do wspaniałych produktów i jedynych w swoim rodzaju sezonowych piw. Jestem podekscytowany, że mogę przedstawić to nowe piwo moim fanom oraz wszystkim, którzy kochają dobre piwa z charakterem.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także