Megadeth: okładka i fragmenty utworów

/ 11 kwietnia, 2013

Wiadomością dnia jest bez wątpienia fakt, że w końcu zaprezentowano okładkę płyty "Super Collider" zespołu Megadeth. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się okładka, która rzekomo wyciekła przedpremierowo. Jak się jednak okazuje nie była to prawda, ponieważ wspomniany album będzie prezentował się następująco:

Data publikacji krążka "Super Collider" została wyznaczona na 4 czerwca. Płyta trafi na rynek za sprawą wytwórni samego Dave'a Mustaine'a Tradecraft. Nagrano ją w studiu Vic's Garage, które również należy do frontmana Megadeth.

Wiadomo również, że w utworze "A House Divided" wystąpi gościnnie trąbkarz Bob Findley. Muzyk jest już znany fanom grupy, ponieważ pojawił się na wydanym w 2001 roku krążku "The World Needs A Hero". Ponadto na nowej płycie znajdą się następujące utwory: "Forget To Remember", "Dance In The Rain", "The Blackest Crow", "Super Collider", "Burn", "King Maker" i "Don't Turn Your Back". Ich fragmenty można znaleźć TUTAJ. Przy okazji można zagrać w prostą, acz niewykle wciągającą grę od Megadeth

Redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także