Metal Allegiance z wokalistami Lacuna Coil i Death Angel

/ 9 listopada, 2015

Basista Megadeth David Ellefson, gitarzysta zespołu Testament Alex Skolnick oraz perkusista The Winery Dogs Mike Portnoy przedstawili kolejny utwór swojej supergrupy Metal Allegiance – „Scars”. Tym razem do współpracy zaprosili wokalistów grup Lacuna Coil oraz Death Angel.

Gitarzystał przybliżył czytelnikom magazynu „Billboard” tę kompozycję:

To lament na współczesne czasy. Męski głos reprezentuje szczerą osobę na skraju choroby psychicznej, przerażoną fałszem i oszustwami, których doświadczyła w życiu i zniesmaczoną negatywnym wpływem ludzkiego zachowania na skalę globalną. Jest równoważony przez kojący, anielski, żeński głos, który daje nadzieję i upomina, by pozostać silnym.

Posłuchajcie duetu Cristina Scabbia i Mark Osegueda w kawałku „Scars”.

Do powstania debiutanckiej płyty Metal Allegiance (o najprostszym tytule, jaki można by wymyślić – „Metal Allegiance”), która ukazała się 18 września 2015 roku, przyczynili się także m.in. Randy Blythe z Lamb of God (utwór „Gift of Pain”), Phil Anselmo z Pantery, Down i Superjoint („Dying Song”) czy Chuck Billy, również z Testamentu, oraz Andreas Kisser z Sepultury („Can’t Kill the Devil”).

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także