Metallica By Request: koncert w Warszawie

/ 8 maja, 2014

Ostatnio na stronę "Metallica By Request" zaglądaliśmy 20 marca. Wówczas górna jej część wydawała się być pewna, natomiast na dole mogło się coś zmienić. Walczyły chociażby takie tytuły jak: "The Day That Never Comes", "The Call of Ktulu", "Until It Sleeps", czy "Blackened". Wszystko jednak wskazuje na to, że nie uda im się dostać na listę warszawskiego koncertu.

W porównaniu z listą z marca, pozycjami zamieniły się utwory "Creeping Death" oraz "The Memory Remains" i… to by było na tyle. Zobaczcie zresztą sami:

Choć w internecie prowadzone są różne akcje, które mają na celu wybór mniej popularnych, nigdy nie prezentowanych przez Metallicę utworów, lista jest niestety dość przewidywalna. Fani zgromadzeni na Stadionie Narodowym usłyszą największe przeboje grupy, co bez wątpienia jest sporym wydarzeniem, ale umknęła szansa na zapoznanie się z nieco mniej popularnym, nie granym na koncertach materiałem.

Kilka tygodni temu fani zgromadzeni na koncercie w Bogocie mieli możliwość przesłuchania premierowego materiału w postaci dema "The Lords of Summer"Lars Ulrich mówił w niedawnym wywiadzie, że jest prawdopodobne, iż zespół zaprezentuje w czasie europejskich koncertów kolejny utwór.

Metallica pojawi się w Polsce 11 lipca w związku z imprezą z cyklu Sonisphere

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także