Metallica opublikuje soundtrack ze swojego filmu

/ 29 lipca, 2013

Kilka minut temu na oficjalnym profilu zespołu Metallica w serwisie społecznościowymi Facebook pojawiło się oświadczenie, z którego wynika, że amerykańska formacja wyda osobne wydawnictwo zawierające ścieżkę dźwiękową z filmu "Metallica Through The Never".

Soundtrack będzie zawierał piętnaście utworów, które zostały nagrane w czasie koncertów w Edmonton i Vancouver, które odbyły się w sierpniu 2012 roku. To właśnie podczas tych występów kręcono sceny, które później wykrozystano w filmie "Metallica Through The Never". Publikacją płyty zajmie się wytwórnia Blackened Recordings należąca do zespołu.

Wydawnictwo światło dzienne ujrzy 24 września tego roku. Będzie dostępne jako podwójna płyta kompaktowa, w wersji elektronicznej oraz na winylu. Na rynku pojawi się także numerowana edycja limitowana, jednak w późniejszym terminie.

Przypomnijmy, że film "Metallica Through the Never" trafi do kin sieci IMAX już 27 września, a tydzień później do innych kin obsługujących format 3D (więcej na temat tego wydawnictwa pisaliśmy TUTAJ).

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także