Metallica w Warszawie: sprawdzamy listę utworów

/ 17 maja, 2014

Serwis "Metallica by Request" śledziliśmy przez ostatnie kilka miesięcy. Było to o tyle ciekawe, że to fani mogli zdecydować, jakie utwory zaprezentuje Metallica podczas koncertu w Warszawie. Po zobaczeniu aktualnych wyników (lista poniżej) można dojść do wniosku, że fani zmarnowali szansę na usłyszenie rzadko granych na koncertach utworów. Nie zmienia to jednak faktu, że w czerwcu na Stadionie Narodowym będzie się działo!

Zespół zaprezentuje między innymi takie przeboje jak: "Enter Sandman", "Fade to Black", "One", "Master of Puppets" czy "Whiskey in the Jar". Cała lista prezentuje się następująco:

Blisko dostania się na liste są utwory "The Call of Ktulu" i "The Day That Never Comes", ale brakuje im kilkunastu głosów.

Czy fani mogą liczyć, że Metallica zaprezentuje również coś więcej, niż wybrane utwory? Trudno jednzoznacznie odpowiedzieć. Jednakże w Bogocie kilka tygodni temu zespół zagrał zupełnie nowy utwór "Lords of Summer". Kiedy doda się do tego słowa Larsa Ulricha, że jest prawdopodobne, iż zespół zaprezentuje w czasie europejskich koncertów kolejny utwór, fani mogą liczyć na niespodziankę.

Metallica pojawi się w Polsce 11 lipca w związku z imprezą z cyklu Sonisphere

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także