Metallica zabiera "Snake Pit" do Europy

/ 8 maja, 2014

Fani amerykańskiego zespołu zgromadzeni wokół MetClubu – oficjalnego fanklubu popularnej formacji – mają szansę na zobaczenie swoich idoli z bliska. Mogą bowiem zdobyć miejsca u ich stóp, w tak zwanym "Gnieździe Węży" (ang. "Snake Pit"), który zespół ponownie zabiera w trasę.

Oznacza to, że polscy fani również będą mogli znaleźć się wyjątkowo blisko swoich ulubionych muzyków. Zespół już 11 lipca zagra na Stadionie Narodowym w związku z kolejną odsłoną Sonisphere.

Specjalne miejsca zostaną wylosowane wśród osób zrzeszonych w MetClubie – losowanie podobno się zaczęło, a zakończy się 21 maja. Przypomnijmy, że "Snake Pit" towarzyszył zespołowi Metallica pierwszy raz w 1992 roku, później natomiast wykorzystali to rozwiązanie w czasie trasy sprzed dwóch lat.

Dziś natomiast sprawdzaliśmy, jakie utwory wykona zespół w czasie koncertu w Warszawie. Co prawda do zakończenia głosowania pozostało jeszcze osiem dni, ale wszystko wskazuje na to, że lista wykonywanych utworów będzie prezentowała się NASTĘPUJĄCO.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także