Metallica zagra w Polsce…

/ 3 grudnia, 2013

Informacje związane z koncertem z cyklu Sonisphere są coraz bardziej ekscytujące. Samo potwierdzenie, że koncert odbędzie się w naszym kraju nie wystarczy. Wszyscy z zapartym tchem czekają na oficjalne ogłoszenie zespołów, które zaprezentują się nadwiślańskiej publiczności.

Nie ustają też spekulacje. Serwis internetowy DeathMagnetic.pl poinformował wczoraj – powołując się na swoje pewne źródła – że w Polsce headlinerem będzie zespół Metallica. Ma to sens, bo to właśnie ten zespół pojawi się na dwóch oficjalnie potwierdzonych koncertach z cyklu Sonisphere (w Hamburgu i Knebworth).

Załóżmy, że tak właśnie będzie. Niespodzianką będzie możliwość wyboru przez fanów utworów, które zagra zespół Metallica. Nie wiadomo jeszcze jak dokładnie będzie wyglądał ten system, ale prawdopodobnie powstanie specjalna strona internetowa, na której będzie można oddać głosy.

Jeśli mielibyście jednak teraz wskazać, jak powinna wygląda setlista Metalliki podczas koncertu w Polsce, to jakie utwory byście wybrali? Zapraszamy do komentarzy.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także