Metalmania 2017 – pierwsze ogłoszenie

/ 21 października, 2016

Wśród kilkunastu zespołów, które tego dnia pojawią się w Spodku, znajdą się tacy wykonawcy jak Moonspell, Sodom i przedstawiciele polskiej sceny – Furia.

Kolejni artyści, którzy 22 kwietna zagrają w Katowicach, zostaną ogłoszeni wkrótce. Bilety na Metalmanię 2017 do sprzedaży trafią już w następny piątek, 28 października.

Metal Mind Productions poinformowało kilkanaście dni temu, że po dziewięcioletniej przerwie powraca jeden z największych metalowych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej, Metalmania

Będzie to nie tylko jedno z najważniejszych muzycznych wydarzeń przyszłego roku, ale i prawdziwe metalowe święto. Na dwóch scenach zaprezentuje się czołówka światowej i polskiej sceny metalowej. Jak zapewnia organizator, Metalmania pozostanie wierna swojej formule i będzie można zobaczyć najlepszych, różnorodnych pod względem metalowej stylistyki wykonawców.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 8 marca 2008 roku w katowickim Spodku, a wystąpiły wtedy takie gwiazdy jak m.in. Megadeth, The Dillinger Escape Plan, Overkill czy Satyricon

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także