Metalmania 2017 ogłasza kolejne zespoły

/ 28 października, 2016

Jeden z największych metalowych festiwali w Europie Środkowo-Wschodniej, Metalmania, powróci w przyszłym roku po dziewięcioletniej przerwie. Od tygodnia wiemy, że 22 kwietnia 2017 roku w Katowicach podczas XXIII edycji imprezy, zaprezentują się Moonspell, Sodom i Furia. Do Portugalczyków, Niemców i Polaków dołączyli właśnie Brytyjczycy z Tygers of Pan Tang i Norwedzy z Arcturus.

Z pewnością podczas festiwalu koncertu w Polsce nie zabraknie utworów z ostatniej, piątej studyjnej płyty Arcturusa „Arcturian” z marca 2015 roku. Otwiera ją utwór „The Arcturian Sign”.

Bilety na Metalmanię 2017 miały trafić do sprzedaży jeszcze dziś, 28 października 2016 roku, ale jak czytamy na stronie organizatora, „ze względu na planowane niespodzianki oraz w trosce o jak najlepszą jakość festiwalu” ich dystrybucja trochę się opóźni. Wejściówek wypatrujcie od 14 listopada.

Ostatnia edycja Metalmanii odbyła się 8 marca 2008 roku. Na scenę katowickiego Spodka wyszli wtedy m.in. Megadeth, The Dillinger Escape Plan, Overkill i Satyricon.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także