Metalmania 2017 wzmacnia skład

/ 2 grudnia, 2016

Wśród kilkunastu zespołów, które tego dnia pojawią się w Spodku, obok Moonspell, Sodom, FuriaArcturus, Tygers of Pan TangCoroner, Obsure SphinxImpaled Nazarene, ThermiT i Entombed A.D. wystąpią także takie polskie formacje jak CETI i Animations. A wkrótce ogłoszeni zostaną kolejni wykonawcy, którzy wystąpią na Metalmanii.

CETI to niekwestionowana ikona polskiego metalu pod wodzą Grzegorza Kupczyka. Grupa obecna jest na polskiej scenie od 27 lat. Pełna energii, szybkości i przebojowości muzyka z rock'n'rollowym kopniakiem na najwyższym poziomie, co zespół udowadnia także na swoim najnowszym krążku, który ukazał się w październiku tego roku, „Snakes of Eden”.

​Kolejnym zespołem, który pojawi się na Drugiej Scenie jest polska formacja Animations. Grupa zadebiutowała instrumentalnym krążkiem „Animations” w 2007 roku, a 2 lata później na rynku pojawił się album „Reset Your Soul”, na którym zespół wspierał jeden z najbardziej utytułowanych duńskich producentów – Tommy Hansen z Jailhouse Studio (m.in. Helloween, TNT, Jorn Lande). Dyskografię kapeli zamyka płyta z 2013 roku, „Private Ghetto”, na której pojawił się nowy wokalista, Frantz Wołoch.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także