Midge Ure (Ultravox) w maju w Warszawie

/ 16 marca, 2014

W sobotę 17 maja 2014 w warszawskim Klubie Progresja Music Zone wystąpi Midge Ure, legendarny kompozytor, frontman i wokalista zespołu Ultravox. Będzie to pierwszy "elektryczny" koncert Midge'a Ure'a wraz z Zespołem w naszym kraju. Muzyk zaprezentuje najważniejsze utwory ze swojej kariery w tym niezapomniane dokonania z albumów Ultravox.

O koncercie w Polsce mówił sam Midge Ure w rozmowie z naszym redaktorem, Michałem Kirmuciem:

Trochę mi zajęło czasu, zanim w końcu do tego dos. Raz na jakiś czas mam okazję zagrać koncert z zespołem, co jest dużo łatwiejsze niż zorganizowanie koncertu Ultravox. Aby zebrać Ultravox razem, zawsze jest to bardzo skomplikowane. Dlatego robimy to tylko wtedy, gdy jedziemy w trasę. A z moim zespołem gram nie tylko rzeczy solowe, utwory Ultravox, ale także rzeczy gitarowo-instrumentalne, których nie gram zbyt często. Daje to również okazję pogrania utworów innych wykonawców, których szanuję.

Podczas warszawskiego koncertu Fani z pewnością będą mogli usłyszeć wiele niezapomnianych, i tak ważnych dla muzyki rockowej utworów jak: "Dancing With Tears In My Eyes", "The Voice", "Hymn", "Vienna", a także "If I Was", "Call Of The Wild", "Cold, Cold Heart", "Breathe" czy "Brilliant" zaśpiewanych przez jeden z najwspanialszych męskich głosów w muzyce rockowej ostatnich 35 lat.

Informacje o biletach TUTAJ.

mg | mk

KOMENTARZE

Przeczytaj także