Midge Ure w Warszawie oraz Krakowie

/ 9 stycznia, 2015

Midge Ure powraca ze swoim zespołem do Polski. Po świetnie przyjętym warszawskim koncercie w Progresji z maja 2014 legendarny muzyk, frontman i wokalista Ultravox tym razem wystąpi z pełnym, elektrycznym składem na dwóch koncertach w naszym kraju. Najpierw pojawi się w stołecznym klubie Progresja Music Zone (30 maja), a następnie w krakowskiej Fabryce (31 maja).

Artysta zaprezentuje najważniejsze utwory ze swojej solowej kariery w tym kompozycje z najnowszej (wydanej po 13 latach przerwy) płyty "Fragile", która zebrała świetne recenzje na całym świecie. Oczywiście w repertuarze nie może zabraknąć również klasycznych dokonań z albumów Ultravox.

Podczas występów fani zapewne będą mogli usłyszeć wiele niezapomnianych i tak ważnych dla muzyki rockowej utworów jak: "Dancing With Tears In My Eyes", "The Voice", "Hymn", "Vienna" oraz "If I Was", "Call Of The Wild", "Breathe" a także "Brilliant" i "Become" zaśpiewanych przez jeden z najwspanialszych męskich głosów w muzyce rockowej ostatnich 35 lat.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także