Mike Portnoy zaprasza Dream Theater na 50. urodziny

/ 13 lipca, 2016

Mike Portnoy szykuje wielką imprezę na 50. urodziny, które przypadają na 20 kwietnia 2017 roku. Wyjątkowe przyjęcie urodzinowe byłego perkusisty Dream Theater odbędzie się podczas rejsu „Cruise to the Edge”. Statek wyruszy z Tampy na Florydzie 7 lutego 2017 roku. Z powrotem przybije do portu 11 lutego. Sławnych gości na tej łajbie nie zabraknie. Muzykowi szczególnie jednak na kimś zależy.

Razem z muzykami Dream Theater chciałby wykonać „12-step Suite” (Suitę 12 kroków), czyli pięć utworów opowiadających o jego wychodzeniu z alkoholizmu, które znalazły się na płytach od „Six Degrees of Inner Turbulence” (2002) do „Black Clouds & Silver Linings” (2009) – po jednym na każdej.

Niczego nie pragnę bardziej niż wykonać je z nimi. Ale dali jasno znać, że nie mają ochoty na jakikolwiek powrót. Życie jest krótkie, to moje 50. urodziny, zatem poczułem, że to właściwy czas i dobre miejsce, by w końcu zagrać tę muzykę.

Perkusista jest otwarty na powrót do Dream Theater, wie jednak, że to mało możliwe. Wziął sprawy w swoje ręce.

Napisałem te 5 utworów z myślą wykonywania ich od początku do końca i byłby przeszczęśliwy, gdybym zrobił to z Dream Theater. Jednak to oczywiste, że oni nie biorą tego pod uwagę. Nie mogę siedzieć i czekać na powrót, to się może nie stać. Ale jak powiedziałem – wszyscy czterej członkowie Dream Theater mają otwarte zaproszenie, by dołączyć do mnie podczas rejsu. Niczego nie pragnę bardziej.

Czy do tego dojdzie? Więcej informacji o urodzinowym przyjęciu Mike Portnoya znajdziecie na stronie cruisetotheedge.com.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także