Mikkey Dee (Motörhead) o zdrowiu Lemmy'ego

/ 27 maja, 2014

O problemach zdrowotnych Lemmy'ego Kilmistera napisaliśmy już bardzo wiele. W związku z jego mało odpowiedzialnym trybem życia i nawarstwieniem różnych problemów natury medycznej, zespół Motörhead dwukrotnie przekładał europejską trasę koncertową. Kilkanaście dni temu poinformowano, że ustalono nowe terminy.

Pytanie brzmi jednak, czy Lemmy poradzi sobie z takim obciążeniem? Odpowiedzieć na to pytanie zdecydował się jego kolega z zespołu – Mikkey Dee. Mówił o tym w Kaaos TV:

Jest dużo, dużo lepiej. Na chwilę obecną czuje się dobrze. Mocno pracuje, żeby wrócić do zdrowia. Właśnie graliśmy przez trzy tygodnie w Stanach. Dał sobie radę. Może to więc zrobić ponownie. To ważne dla całego zespołu, bo nigdy nie byliśmy wyłączeni przez dziewięć miesięcy. Ale Lemmy ma się znacznie lepiej i dawał sobie świetnie radę podczas trasy po Stanach, dlatego wierzę, że pozostanie w zdrowiu. Wygląda dobrze – tyle mogę powiedzieć. Pracuje bardzo, bardzo ciężko, więc powinno być dobrze.

Grupa Motörhead rozpocznie trasę koncertową 24 czerwca w Mediolanie, następnie muzycy zagrają między innymi w Londynie, Moskwie, Mińsku czy na Wacken. Więcej informacji na temat tego tournée TUTAJ.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także