Motörhead: data publikacji i okładka nowej płyty

/ 3 września, 2013

Nowy album zespołu Motörhead w końcu nabiera kształtów. Co prawda wiedzieliśmy od jakiegoś czasu, jakie utwory znajdą się na wydawnictwie "Aftershock", ale było nadal wiele niewiadomych. Muzycy zaprezentowali okładkę nadchodzącej, dwudziestej pierwszej studyjnej płyty:

Wiadomo również, że płyta "Aftershock" trafi na sklepowe półki już 21 października.

Co muzycy mówią o tym wydawnictwie? Lemmy: "Ukradnij jeśli musisz, kup jeśli możesz!"; Phil Campbell: "Uważam, że to co zaprezentowaliśmy na tej płycie doskonale pokazuje, że wyprodukowaliśmy jeden z najlepszych albumów od lat"; Mikkey Dee: "To prawda. Naprawdę mocna płyta Motörhead, która doskonale definiuje styl zespołu".

Nowa płyta została nagrana w kalifornijskim studiu Maple Sound Studios, pod czujnym okiem producenta i wieloletniego współpracownika zespołu Motörhead, Camerona Webba. Album "Aftershock" będzie następcą wydanej w 2010 roku płyty "The Wörld Is Yours".

Ponadto rozpoczęła się oficjalna przedsprzedaż limitowanej wersji albumu "Aftershock" (więcej szczegółów TUTAJ). Ten specjalny funpack będzie zawierał 132-stronicową gazetkę, w której znajdą się między innymi wywiady z muzykami Motörhead, plakat oraz nalepkę na samochód.

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także