Mötley Crüe w Europie – fani zdecydują, gdzie zagra zespół

/ 27 maja, 2015

Wiadomo nie od dziś, że panowie z Mötley Crüe kończą swoją muzyczną przygodę. Zanim jednak powieszą mikrofony i gitary na kołkach, postanowili zorganizować obszerną, wielomiesięczną trasę koncertową, którą nazwali po prostu "Final Tour". W ubiegłym roku odwiedzili 72 miasta, sprzedali około milion biletów i zarobili 45 milionów dolarów.

W tym roku wynik powinien być równie imponujący. Muzycy zdecydowali, że ostatni raz odwiedzą Europę, gdzie zagrają kilkanaście koncertów. Pytanie jednak, gdzie dokładnie się pojawią? O tym mają zdecydować fani – można wejść na specjalną stronę internetową i oddać głos na miasto, w którym powinni pojawić się panowie z Mötley Crüe, lub skorzystać z hasztaga #demandthecrue i wpisać miejscowość, w której chciałoby się zobaczyć zespół (opcja dostępna w serwisach Facebook, Twitter i Instagram).

Na wspomnianej stronie muzycy nie dają nam niestety do wyboru żadnej polskiej miejscowości – na pewno jednak interesujące dla nas opcje to czeska Praga, czy Berlin lub Lipsk w Niemczech. Wydaje się również, że polscy fani Mötley Crüe mogliby zainteresować muzyków jednym z polskich miast przy zastosowaniu hasztaga #demandthecrue. Szczególnie, że będzie to prawdopodobnie ostatnia wizyta zespołu w Europie, a gościem specjalnym jest sam Alice Cooper. Mötley Crüe planuje zakończyć karierę 31 grudnia w Los Angeles.

Na początku roku zespół poinformował również, że chce opublikować wznowienia wszystkich swoich albumów studyjnych. Mają na nich pojawić się liczne ciekawostki i nieznane utwory. Jednym z nich jest "All Bad Things":

mg

KOMENTARZE

Przeczytaj także