Motorhead będzie miał własną grę video

/ 7 sierpnia, 2015

Nowa gra powstanie w wyniku współpracy Motörhead, Global Merchandising i Haemimont Games. W „Motörhead Through the Ages”, podobnie jak w pierwowzorze „Victor Vran”, wcielimy się w wojownika walczącego z hordami przeciwników. Producenc zapewniają jednak, że nie wzięli po prostu starej gry i nie dodali jedynie do niej nazwy zespołu. Zapowiadają wiele nowości.

Gra Motörhead toczyć się będzie w innej scenerii, niewidzianej w oryginale. Przemierzać będzie można zniszczone przez wojnę tereny, Dziki Zachód i zamek rodem z ciemnych wieków, w którym rezyduje Królowa Przeklętych. Wszystko będzie mocno zainspirowane historią Motörhead, ich tekstami i ogólną atmosferą.

Spodziewamy się zatem wielu mórz trunków wszelakich, w tym oczywiście Jacka Danielsa i wódki

Przeciwnikami nie będą już tylko potwory. Twórcy wybrali kilka innych postaci z rzeczywistego świata: religijnych fanatyków, skorumpowanych polityków i żądnych władzy tyranów. Ponadto Motörhead stworzył podobno kilka wyjątkowych dźwięków tylko na potrzeby tej gry!

Zanim je usłyszymy, zobaczcie grafiki:

Wcześniej niż gra do sklepów trafi nowy album grupy, „Bad Magic”. Szukajcie go od 28 sierpnia 2015 roku. Wcześniej posłuchać możecie singli „Thunder & Lightning” i Electricity”.

Możliwe też, że zanim zagramy w „Motörhead Through the Ages”, zobaczymy film „Gutterdämmerrung”, w którym Lemmy Kilmister zagrał dowódcę czołgu. Daty premier obu dzieł nie są jeszcze znane.

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także