Motorhead przedłużył konkurs na wideo do "Thunder & Lightning"

/ 12 sierpnia, 2015

Thunder & Lightning” to pierwszy utwór, który poznaliśmy z nadchodzącej płyty MotörheadBad Magic” (płyta będzie miała swoją premierę 28 sierpnia 2015 roku). Potem pojawił się jeszcze klip do „Electricity”. Teraz zespół postanowił nadrobić to teledyskowe niedopatrzenie i prosi o pomoc fanów.

Zamieśćcie wideo z sobą jammującymi / rockującymi do „Thunder & Lightning”. Możecie grać na niby na gitarze / basie / perkusji lub naprawdę popisywać się na nich – albo po prostu możecie rockować i dobrze się bawić, słuchając tego utworu. Z naszych ulubionych filmików stworzymy duże wideo dla każdego.

Nagrody są naprawdę atrakcyjne. Dwóch szczęśliwców za darmo będzie mogło ruszyć razem z Motörhead w ich bardzo metalowy, sześciodniowy rejs z Miami na Bahamy. Na scenach wycieczkowca w tym roku zagrają m.in. Slayer, Anthrax i Exodus. Ci, co zajmą kolejne miejsca otrzymają specjalne wydanie „Bad Magic” na 40-lecie zespołu – z koszulką, podpisanym przez muzyków zdjęciem, plakatami i kostkami do gry na gitarze.

Czas na przesłanie klipów macie tylko do 13 sierpnia. Dokładną instrukcję, jak to zrobić, znajdziecie na oficjalnej stronie zespołu. „Nie bądźcie nieśmiali!” – nawołuje Motörhead.

 

 

+++ ATTENTION MOTÖRHEADS! +++The 'Thunder and Lightning Fan Music Video' entry date has been extended!We need YOUR…

Posted by Official Motörhead on 10 sierpnia 2015

 

ud

KOMENTARZE

Przeczytaj także