Mouga zagra przed Young Guns

/ 21 października, 2011

Koncerty odbędą się 28 października w klubie Pod Minogą w Poznaniu oraz dzień później, 29 października, w warszawskim klubie Radio Luxembourg.

Muzyka jaką tworzą Mouga to połączenie alternatywnego metalu i melodyjnego nowoczesnego hardcore’u/ emocore’u oraz różnego rodzaju brzmień od akustycznych po jazzowe. Pochodzący z Tarnowskich Gór zespół został bardzo szybko dostrzeżony na lokalnej scenie i okrzyknięty jednym z najciekawszych zjawisk na polskiej sceny muzycznej.

Zespół dużo koncertuje i dał się już poznać jako świetny zespół koncertowy – grają żywiołowo i ekspresyjnie czym zjednują sobie publiczność – wielu dziennikarzy uznało ich za najlepszy support w historii Acid Drinkers, z którymi Mouga mieli okazję dzielić scenę podczas zeszłorocznej jesiennej trasy.

Zespół zwyciężał już w wielu konkursowych festiwalach, jak chociażby III edycji Rock’n’Roll Festival oraz festiwalu "Rock bez Igły 2007", Browar Rock Festival 2011, Festiwal Rock Stars 2011.

Mouga powstali w 2005 roku, a w skład zespołu wchodzą Mateusz "Konyu" Konieczny (wokal, gitara), Sebastian "Stepol" Brzuszczak (perkusja), Marcin "Dywan" Misdzioł (bass) , Przemysław "Grażyna" Grażka (gitary).Formacja ma na koncie EP-kę "Mescaline" wydaną w 2007 roku oraz debiutancką płytę "The God & Devil’s Schnapps".

redakcja

KOMENTARZE

Przeczytaj także